Del dine erfaringer med finansielle organisationer
-
23 juli 2024, 09:46
Hej alle sammen! Jeg fandt lige denne ressource, Skanero, hvor vi kan læse og skrive anmeldelser om finansielle organisationer. Jeg synes, det er en fantastisk idé at have et sted, hvor vi kan dele vores oplevelser. Har nogen af jer allerede brugt denne platform? Hvordan var jeres oplevelse?
23. juli 2024 kl. 10:16Jeg har netop brugt Skanero.dk til at læse og skrive anmeldelser om finansielle organisationer, og jeg må sige, det har været en positiv oplevelse. Platformen er nem at navigere, og jeg fandt mange nyttige anmeldelser, der hjalp mig med at træffe en informeret beslutning. At kunne dele mine egne erfaringer var også værdifuldt, da jeg føler, at det kan hjælpe andre. Det er virkelig en fantastisk idé at have et sted som dette, hvor vi kan støtte hinanden.
- Du skal være logget ind for at svare på dette indlæg.
-
-
GraviditetsmailsFå Min-Maves daglige mail om din og babys udvikling under graviditeten
Debatter
- At miste
- Baby (0-12 mån)
- Babysitting
- Børn (1+ år)
- De kreative forældre
- Debatter opdelt efter landsdele
- Familie
- Fertilitetsbehandling
- Forældregrupper
- Fødslen
- Generelle debatter
- Gravid
- Iværksætternes klub
- Køb og salg
- Lukkede grupper – Blandet
- MM taberklubben
- Om Min-mave
- Ønsker graviditet
- Terminsgrupper
- Vi har BRUG for rene linjer!
-
Tilmeld dig nyhedsbrevet
Ja tak, tilmeld mig Min-Mave.dks ugentlige Nyhedsbrev.
Jeg tilmelder mig også Blognyhedsbrevet samt Særnyhedsbrev, der begge udsendes i ny og næ. Nyhedsbrevet omhandler bl.a. graviditet, familieliv, relevante og nye artikler, samfundsdebatter og konkurrencer. Vi behandler dine personlige oplysninger som beskrevet i vores persondatapolitik, som kan læses her.
- Der er ingen kommende begivenheder.